Hjälp föreningen, svara på enkät!

Enkätundersökningen är nu avslutad. Vill du komma i kontakt med hembygdsföreningen se våra kontaktuppgifter.

Du kan hjälpa styrelsen i Djurgårdens hembygdsförening! Berätta för oss vad du har för känsla för hembygdsföreningen, vad du tycker om vårt program och hur du upplever vår hemsida och medlemstidning Djurgårdsbladet.

Dina svar hjälper oss att planera verksamheten bättre – för din och föreningens skull. Vi kommer att sammanställa svaren och redovisa dessa i Djurgårdsbladet. Även du som inte ännu är medlem är välkommen att svara på frågorna.

Har du frågor eller funderingar du inte tycker du fått chans att berätta för oss i enkäten, får du gärna höra av dig till någon av oss i styrelsen. Du kan också skriva direkt in i kommentarsfältet nedan.

 

This entry was posted in Djurgårdsbladet, Föreningsinternt, Webb. Bookmark the permalink.

One Response to Hjälp föreningen, svara på enkät!

  1. Pingback: Djurgårdsbladet nr 1, 2016 | Djurgårdens Hembygdsförening

Leave a Reply

Your email address will not be published.